پلاک-برای-اسم-سگ

محبوب ترین اسم های سگ در جهان

انتخاب اسم سگ

انتخاب اسم سگ یکی از مهم ترین اقداماتی است که باید قبل از بزرگ شدن سگ شما صورت بگیرد ، بعبارتی اگر سگی را از تولگی به سرپرستی گرفتید مهم ترین اقدام انتخاب نامی مناسب برای پت خود است.

پیدا کردن اسم سگ ه مناسب همیشه کار دشواری بوده و هرکسی دنبال پیدا کردن زیباترین و منحصربفرد ترین نام برای سگ خودشه ، اما تا زمانی که در سلام پت هستید نگران نباشید ، اکنون زمان آن است که نامی مناسب برای سگ خودتون رو پیدا کنید.

نکاتی که در انتخاب اسم برای سگ باید رعایت کنید

  • سعی کنید اسمی را انتخاب کنید که آنرا دوست داشته باشید ، چرا که شما همیشه سگ خود را با این نام صدا خواهید کرد ، پس بهتر است اسمی را انتخاب کنید که با صدا کردن آن لذت ببرید.
  • برای سگه خود از نام های یک بخشی و یا نهایتا دو بخشی استفاده کنید ، درک نام های طولانی تر برای سگ شما دشوارتر خواهد بود.
  •  بهتر است چند روز اسم جدید سگ خود را امتحان کنید تا ببینید واکنش سگتان چگونه است.
  • از انتخاب اسمی که مانند دستوراتی است که قصد دارید به سگ خود بیاموزید ، خودداری کنید ، چرا که استفاده از اینگونه نام ها می تواند باعث گیج شدن سگ شما هنگام آموزش بشود.
  • اگر سگی که به تازگی آورده اید از قبل برای خود اسم داشت ، سعی کنید آن نام را تغییر ندهید ، چرا که این امر نیز می تواند باعث گیج شدن پت شما شود.
  • اگر مسر بودید نامی که از قبل برای خود اسم داشته است را تغییر دهید ، بهتر است نهایتا از اسم های مشابه استفاده کنید مثلا اگر نام قبلی سگتان چارلی می باشد میتوانید از نام های هارلی یا فارلی برای او استفاده کنید این امر به درک راحت تر سگتان کمک میکند.

برخی افراد دوست دارند نام سگه خودشون رو به نام بازیگران معروف یا شخصیتهای به یادماندنی بگذارند و یا از اسم های با مزه مثل دارچین ، فلفل و یا نبات استفاده کنن که اگر با شخصیت سگ شما همخوانی داشته باشه خیلی هم زیبا میشه.

بنر انتخاب اسم سگ

100 اسم برتر سگ نر و سگ ماده

در این لیست با 100 اسم منحصربفرد آشنا میشوید که نیمی از آن را نام برای سگ نر و نیمی دیگر را نام برای سگ ماده تشکیل می دهد ، لازم به ذکره که این اسامی بیشتر در سطح جهان پراستفاده هستن.

انتخاب اسم ایرانی

در این لیست با کامل ترین آرشیو از اسم های ایرانی (فارسی) آشنا میشید ، سعی شده توازن تو هر دو جنسیت نر و ماده رعایت بشه.

امیدواریم اسم مورد نظرتونو از این موارد پیدا کنید.

توله سگ چشم آبی
آیااین مطلب برای شما مفید بود؟